#1 2011-05-06 23:42:37

Loleth

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Zmiana servera

Jak wiadomo z zaistniałą sytuacją kto się podjął tej decyzji zmienia z tym oto klanem server. Jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie, ale prawdopodobnie jakiś nowy a jak nie to coś z starszych dzieki glosowaniu.
Jak się domyślam będziemy szukac coś na GE bo nie każdy ma warunki pewnie do sciagniecia nowego klienta.

Także jak macie jakieś propozycje tu je omowimy a jak ustalimy damy na informacje gdzie teraz gramy.

Offline

 

#2 2011-05-07 04:34:16

ama

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Ja dogadałem się z adminami, i odblokowali wielu z nas, paru jednak ma berm bana niestety, nie miałem niestety wystarczających argumentów by cały klan wyszedł z tego cało.

Pozdrawiam i powodzenia chłopaki oraz dziewczyny na nowym serwerze.


Pozdrawiam Ama.

Offline

 

#3 2011-05-07 10:34:46

Hasdan

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Ta... Ale powinni jeszcze napisac kogo i za co, a tak bez wyjaśnienia jest żałosne.
+ na całym servie jest 2 z 5 adminów bo dwóch odeszło i 3ciego ktory trzymał to razem wyrzucili. Powodzenia na asylum. Serviem ktory wytrzymal misiac xD

Offline

 

#4 2011-05-07 10:55:46

 OverMorda

Vice Clan Lider

32642208
Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Ja zmieniam serwer na pewno bo nie mam zamiaru robić znowu postaci tutaj. Nie wiem jeszcze gdzie będę grał ale chyba na cerberusie ponieważ jak narazie niema nic innego.
Kto będzie zmieniał serwer także niech się tu wpisze.

Ostatnio edytowany przez OverMorda (2011-05-07 11:00:15)

Offline

 

#5 2011-05-07 12:12:51

ama

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Kalavel, OverMorda ( tutaj totalne zaskoczenie, w klanie wydałeś mi się osobą na TS;ie  jak najbardziej w porządku kwestia czy wiedziałeś czy nie) Pure_coś tam reszty nie pamiętam, rozmawiałem z adminami parę godzin o tym a dowody mają niezbite, wiem że przez te osoby przedmioty przelatywały ( nie mama pojęcia czy wiedzieliście czy nie, to już kwestia czystego sumienia) a głównym filarem całego oszustwa i zdobycia tego sprzętu był Kalavel po przez modyfikacje pliku l2.ini ( klub coś w tym rodzaju ), w skrócie Kalavel był pół GM'em..

Najlepsze to jest to że by nie zauważyli ale Kalavel coś tam wyciągnął przez swoją zachłanność, co dało im do myślenia i zaczęli sprawdzać potem. Po pierwszych 3 osobach  co sprawdzili każdy coś miał po Kalavelu jakiś sprzęt czy coś, więc zbanowali klan co by sprzęt po altach i innych nie rozniósł się bo do sprawdzenia były logi warzące 400MB jako plik .txt więc troszkę to trwa, i fakt źle zrobili  a przynajmniej zbyt pochopnie, no ale pogadało się i doszliśmy do porozumienia, gdzie zaczęli odbanowywać ludzi z naszego klanu.

Jeśli są osoby nadal chętne a mają bana, to wystarczy wysłać PM na forum lub na TS do admin'a lub wolfiq'a szybko sprawdzą i można już grać.

Przykro że tak się stało, nigdy nie popierałem i nie popieram oszukiwania, aczkolwiek będę z aniolem i resztą ekipy kontynuował rozgrywkę.

Pozdrawiam serdecznie.

Offline

 

#6 2011-05-07 12:12:53

kew46

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Ja jestem juz na cerberusie jak cos piszcie na AlexAa

Offline

 

#7 2011-05-07 13:27:23

Loleth

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zmiana servera

ja z hasdanem <loleth tutaj>
Sever cerberus opdpada bo nowy server cerba etc ogólnie ma też fail starta
Także gramy na l2 extreeme na x5 nick Hasdan i Loleth ewentualnie khondar, arcia <arcialeth>
Nie wiem kto tam oszukiwał, ale ja nawet już tam nie wchodze bo i nie ma nic ciekawego na tym servie ani nic ;D

Offline

 

#8 2011-05-07 13:40:10

kew46

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zmiana servera

juz sam nie wiem gdzie grac ludzie piszcie jak cos

Offline

 

#9 2011-05-07 13:56:58

Loleth

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Chcesz to graj ze mn i hasdanem na:
L2 Extreeme.
raty x5
Klient - Freya

Offline

 

#10 2011-05-07 14:11:01

 OverMorda

Vice Clan Lider

32642208
Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Ja aniol, ama i hasdan tez gramy na cerberusie

Ostatnio edytowany przez OverMorda (2011-05-07 16:01:54)

Offline

 

#11 2011-05-07 17:03:27

Life

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zmiana servera

oj Over Over.. sciagasz mnie i dupa. Jak sie juz zdecydujecie na konkretny serwer to daj znac. ja w tej chwili siedze na lineage2.ro z kumplami raty 15 wiec nie musze sie spinac ;P

ave
Lulius

Offline

 

#12 2011-05-08 00:41:35

Vessca

Klan Lider

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 28
Punktów :   

Re: Zmiana servera

u mnie prace nad serwerem ruszyły. Jutro zrobię pełną listę co działa na podstawowych plikach i co jest do zrobienia. Później skoryguje to do stopnia w jakim są moje pliki. Wszystkie informacje są czerpane z plików C++ (dla niewiedzących L2OFF), jak i również pracuję nad supportem C++ przez Javę. Jak się uda to będziemy mieli serwer Retail.

Offline

 

#13 2011-05-12 09:03:57

TastyB@interia.pl

Vice Clan Lider

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zmiana servera

Witam wszystkich

zaczne od tego, ze sie przedstawie: TastyB lider klanu HolyBlood, klanu z ktorym mieliscie przez 1dzien (az) ally na Asylumie

Z wiadomych wszystkim przyczyn Asylum zaliczyl faila a my jako klan, po intensywnych dyskusjach, zdecydowalismy sie na granie na Cerberusie. Cerberus jest serwerem ktory istnieje juz prawie rok, opiera sie nie tylko na polskich graczach wiec pociagnie jeszcze dosc dlugo a wlasnie to nam odpowiada. Zamierzamy tam grac dosc dlugi czas ;]

Chcialabym Was zaprosic do zagrania z nami, obojetnie czy jako ally czy jako czlonkowie mojego klanu (oczywiscie w sytyacji kiedy macie zamiar tworzyc serwer a nie grac - mowie tutaj o liderze i vclach).

Minusami Cerberusa jest to, ze istnieje juz wlasnie rok, sa wyfarmione klany a do epikow sie jeszcze dlugo nie dostaniemy...

Plusy Cerberusa to dlugi staz serwera (przezyl swoje zawirowania i jak widac pasc nie zamierza), duzy online, rozbudowany market, lamy na oly (widzialam na wlasne oczy ^^)


Cerberus paracuje na kronice Freya High Five

Link do clienta H5

Link do systemu Cerberusa

Link do patchera host file

Link do tworzenia konta

Moj nick w grze: TastyB a klan dalej prowadze pod nazwa HolyBlood



Mam nadzieje, ze dolaczycie do nas i bedziemy dalej grac razem


Pozdrawiam serdecznie, TastyB

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witcher.pun.pl www.kula.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.zbp.pun.pl www.gowasg.pun.pl