#1 2011-04-29 21:02:54

ama

Członek Klanu

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 8
Punktów :   

Ama

1. Nick w grze: Ama
2. Płeć: w głębi duszy wciąż chłopiec..

3. Doświadczenie w L2:
-Słabe, wstyd ogółem co kolwiek tutaj pisać, pół roku gry.

4. Profesja i poziom postaci:
-Tutaj mam straszny problem, wciąż zdecydować się nie mogę rozmyślam nad kociarzem, prophetem, bishopem, HE i gladem ręce opadają..

a)Profesje jakimi grałeś/aś wcześniej?
-kociarz / destro / PR / glad

5. Ile czasu dziennie spędzasz przy L2? 
-W weekendy więcej, w dni robocze 2-4h

6. Na jakich serverach L2 grałeś/aś?
- Allseron
- Graveland

...
7. Czy byłeś/aś wcześniej w jakichś klanach, jak tak to w jakich?
Na Allseronie w Wilkach.
...
8. Dlaczego chcesz do nas wstąpić?
Atmosfera, kultura osobista, dobra zabawa, gram już od dawien dawna, i doświadczenie mnie nauczyło że gra jak sama gra ale otoczenie a szczególnie ludzie z którymi spędzam czas trzyma nas i zachęca do dalszej gry, przygody, dramaty,komedie i nasze szaleństwa i w przyszłości zawsze jest co powspominać pod czas rozmów czy zjazdów

...
9. Czy posiadasz jakieś inne postacie na serwerze? Jakie? Nicki?
-Nie

...
10. Czy posiadasz TS3?
Tak

...
11. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwera?
Tak

...
12. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Klanu?
Jak najbardziej

...
13. Napisz coś o sobie. (2-3 zdania)
Mam na imię Tomasz, mieszkam w Anglii dokładnie Southampton, z natury bardzo spokojny, nienawidzę chamstwa. Ogółem spore doświadczenie w grach MMO i nie tylko Quake 3 1.32 skład reprezentacji polski, sponsor logitech, Ultima Online leader największego drowiego klanu RPG na serwerze Nelderim, World of Warcraft członek w jednym z najlepszych polskich klanów i jeden z topowych na świecie dps'ów swego czasu, tyle z chwalenia się, nie jest to nic wielkiego, nie czyni mnie to "kimś" ponad innymi, teraz już emeryt bądź co bądź "casual" z pewnym bagażem doświadczeń, szukający nowych aczkolwiek spokojniejszych wrażeń. Nie oceniam ludzi na pierwszy rzut oka, bardzo lubię przesiadywać z innymi vent/ts/ skype.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w grze
Ama.
...

Offline

 

#2 2011-04-29 21:25:57

 OverMorda

Vice Clan Lider

32642208
Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Ama

Wg mnie jesteś przyjęty ale zobaczymy co powie Gaja albo Vessca. Jak możesz napisz do mnie w grze na pm nick OverMorda

Offline

 

#3 2011-04-29 22:10:40

Gaja

Klan Lider

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ama

przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tryharder.pun.pl www.nar.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.onz2008a.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl